Deelnemerslijst RSB PK / RSB Open 2024


Deelnemers

De volgende personen hebben zich ingeschreven voor het RSB PK / RSB Open 2024 vanaf maandag 19 augustus 2024.

Voor de ratings is uitgegaan van de FIDE-rating en indien die niet bekend is de KNSB-rating.

Plaats  Naam  Vereniging Rating Groep
1  FM Johan Quist  SG Overschie 2294 A
2  Mees van Batenburg  RSR Ivoren Toren 2223 A
3  FM Gert Timmerman  Erasmus 2202 A
4  Rob van der Plas  RSR Ivoren Toren 2181 A
5  Diederick Casteleijn  Krimpen aan den IJssel 2107 A
6  Maxim le Clercq  RSR Ivoren Toren 2051 A
7  Dylan Achuthan  RSR Ivoren Toren 2031 A
8  Peter Torczynski  Erasmus 2007 A
9  Andrzej Pietrow  Erasmus 1989 A
10  Albert Segers  SG Overschie 1989 A
11  Jona van der Geld  SV Spijkenisse 1973 A
12  Job Verheul  SV Spijkenisse 1971 A
13  Cor de Wit  Charlois Europoort 1968 A
14  Sjoerd Hubregtse  Messemaker 1847 1966 A
15  Martin Rensen  Erasmus 1953 A
16  Homayoun Mohtaat  RSR Ivoren Toren 1946 A
17  Bahman Radfar  RSR Ivoren Toren 1937 A
18  Mark Beijen  RSR Ivoren Toren 1931 A
19  Kees van Toor  Fianchetto 1907 A
20  Peter Weeda  Erasmus 1899 B
21  Cedric Kerkmeester  SSV “Klim-Op” 1882 A
22  Arjan Beaumont  SV Spijkenisse 1881 B
23  Hans Ranft  Krimpen aan den IJssel 1880 B
24  Oscar Koppenens  Erasmus 1877 A
25  Johan van de Griend  Sliedrecht 1875 B
26  Arjen Zuurmond  Erasmus 1869 B
27  Ian Priem  Erasmus 1865 A
28  Jungbin Lee  SV Spijkenisse 1863 A
29  Hussain Tomeh  Onésimus 1859 A
30  Marco Zwanenburg  Maasstad 1987 1848 B
31  Jeroen Landsheer  Erasmus 1843 A
32  Jaap van Meerkerk  Erasmus 1842 B
33  Karoly Kiss  Erasmus 1825 B
34  Niels van Diejen  SG Overschie 1824 A
35  Murdoch Mac Lean  Onésimus 1822 B
36  Ashwath Bhawsar  SV Almere 1820 A
37  Amir Tetova  RSR Ivoren Toren 1808 A
38  Harry Stroosma  Erasmus 1806 B
39  Tjalling Sybesma  WSV Inter Nos 1797 A (K)
40  Arjen Kuin  SG Overschie 1783 B
41  Arie van Heeren  SC Dordrecht 1780 B
42  Arda Yantur  RSR Ivoren Toren 1780 B
43  Willem van der Hoek  WSV Inter Nos 1778 B
44  Ed Eveleens  DSC Delft 1778 B
45  Casper Kimenai  RSR Ivoren Toren 1766 B
46  Henk Prins  SV Sliedrecht 1748 B
47  Niels Engelen  Erasmus 1732 B
48  Rens van der Velden  Fianchetto 1726 B
49  Stephan Tromer  Erasmus 1714 B
50  Martin Schouten  Onésimus 1691 B
51  Willem van Randwijk  Onésimus 1681 B
52  Jimmy Roshania  Onésimus 1678 B
53  Shakir Salih  RSR Ivoren Toren 1672 B
54  Mark Lagendijk  De Zwarte Pion 1669 B
55  Klaas van Gorkum  Onésimus 1635 B
56  Arjan Hofman  Erasmus 1620 B
57  Ben Koppenens  Erasmus 1598 B
58  Unger Beerends  Erasmus 1593 B
59  Ronald Pelsmaeker  Erasmus 1591 B
60  Oleg Nadrshin  3-Torens 1582 B
61  Eric Hill  Krimpen aan den IJssel 1550 B
62  Peter de Weerd  Krimpen aan den IJssel 1537 B
63  Martin Verheul  SV Spijkenisse 1512 B
64  Theo Heukels  Krimpen aan den IJssel 1482 B
65  Kenji Man  SG Rijswijk 1466 B
66  Welmoed Groot Kormelink  Onésimus 1200 B

We spelen in twee groepen:

  • deelnemers met een FIDE-rating groter dan of gelijk aan 1900 spelen in groep A
  • deelnemers met een FIDE-rating groter dan of gelijk aan 1800 maar kleiner dan 1900 worden op eigen verzoek in groep A of groep B geplaatst
  • deelnemers met een FIDE-rating kleiner dan 1800 spelen in groep B
  • deelnemers met een FIDE-rating groter dan of gelijk aan 1900 en een KNSB-rating kleiner dan 1900 worden op eigen verzoek in groep A of groep B geplaatst. Aangegeven met ‘B (K)’ in de deelnemerslijst.
  • deelnemers met een FIDE-rating lager dan of gelijk aan 1800 en een KNSB-rating groter dan 1800 worden op eigen verzoek in groep A of groep B geplaatst. Aangegeven met ‘A (K)’ in de deelnemerslijst.
  • jeugdspelers met een rating kleiner dan 1800 kunnen dispensatie aanvragen om mee te spelen in groep A. Aangegeven met ‘A (J)’ in de deelnemerslijst.