RSB Persoonlijk Jeugdkampioenschap


Inmiddels hebben alle categorieën hun partijen gespeeld. De kwalificaties vonden plaats in De Boekenberg, Markt 40 te Spijkenisse en georganiseerd in samenwerking met SV Spijkenisse.
Helemaal onder in het bericht staan enkele foto’s van de winnaars van het PJK en het bovenregionale kwalificatietoernooi.


Winnaars van categorieën
De winnaars van de categorieën worden hieronder gegeven. De volledige uitslagen kunnen via de links hieronder bekeken worden.
A en Am. Timardi Verhoeff met 3,5 uit 5
A beste jongen: William Gijssen met 3 uit 5
B: Chi Yun Cchung met 6 uit 7
Bm: Alisha Warnaar met e uit 7
C: Daniel Franke met 5,5 uit 7
Cm: Kathleen Velasco met 4 uit 5
D en Dm: Dana Verheij met 7,5 uit 9
D beste jongen: Alan Bakija met 7 uit 9
E: Ansh Jakhari met 7 uit 7
Em: Kristel van Middelkoop met 4,5 uit 7
F: Yuko Paulzen met 7 uit 7
G: Oscar Verwer met 6 uit 7
Gm: Sarah-Joy Koorevaar met 4 uit 7
H: Djurre Vermeij met 3 uit 7
Hm: Ayla Pröschle met 1,5 uit 7


De einduitslagen en tussenstand van de categorieën:

Einduitslag A                 Einduitslag B               Einduitslag Cm

Einduitslag C                 Einduitslag D               Einduitslag E          Einduitslag FGH


Via onderstaande links kun je alle rondes bekijken:

Categorie A: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/A/SMWSite/index.html

Categorie B: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/B/SMWSite/index.html

Categorie C-meisjes: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/Cm/SMWSite/index.html

Categorie C: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/C/html%20C%20dag%201/SMWSite/index.html

Categorie D: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/D/html%20d/SMWSite/index.html

Categorie E: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/E/html%20e/SMWSite/index.html

Categorie FGH: http://www.r-s-b.nl/pjk/pjk_2018/FGH/html%20fgh/SMWSite/index.html


Kwalificatieplaatsen NJK 2018

De plaatsen voor het NK zijn inmiddels ook bekend.

De geplaatste spelers per categorie zijn:
Timardi Verhoeff mag nog kiezen tussen A en Am
A: William Gijssen, Wiggert Pols
Am: Lola den Dunnen
B: Chi Yun Cchung, Job Emans, Lewon Gevorkjan
Bm: Laura Tiggelman
Cm: Kathleen Velasco, Rolinde den Heijder, Amelia Jonkman

Geplaatsten vanuit de RSB:
C: Daniel Franke
D: Alan Bakija, Ansh Jakhari, Joaquin Aarts
Dm: Dana Verheij, Luana Mensing, Yisha Chen
E: Ansh Jakhari, Joris Brands
Em: Kristel van Middelkoop, Julie Roordink
F: Yuko Paulzen, Rawi Wortman, Mees van Batenburg (na barrage tegen Rhys Arnold)
Fm: Janice Fu
G: Robin Brands, Tycho Bultstra (Oscar Verwer is al geplaatst als winnaar ONJK)
Gm: Sarah-Joy Koorevaar
H: Djurre Vermeij (na barrage met Rafaël Koers)
Hm: Ayla Pröschle

Hier  foto’s van categorie B.


Hierboven de winnaars van A jongens (links) en A meisjes (rechts). Timardi werd eerste overall.
    

 

 

 

 

 

 

 

Hierboven C jongens (links), C meisjes (rechts)

 

 

 

 

 

 

 

Hierboven D en Dm (rechts), F (links)

 

Hierboven G (midden) en H (rechts).