RSB-beker 2019/2020

Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
13-10-2019
24-11-2019
19-1-2020
23-2-2020
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
15-11-2019
10-1-2020
14-2-2020
20-3-2020









Uitslagen eerste ronde

1) ma 21 okt Ridderkerk 1680 - SOF/DZP 1759 2 - 2 (#)
2) vr 15 nov C.S.V. 1829 - Sliedrecht 1968 1 - 3
3) ma 4 nov Erasmus 1977 - W.S.V. 1718 4 - 0
4) do 14 nov De Pionier 1969 - Messemaker 1847 2032 1˝ - 2˝
5) do 14 nov Onésimus 1848 - Maassluis 1749 2 - 2 (%)
6) ma 21 okt Fianchetto/HZPS 2041 - Dordrecht 2184 1 - 3
7) di 22 okt Hendrik-Ido-Ambacht 1848 - Shah Mata 1926 2˝ - 1˝
8) vr 18 okt Het Houten Paard 1633 - Moerkapelle 1946 2 - 2 (*)
9) di 8 okt 3-Torens 1594 - De IJssel 1969 1 - 3
10) vr 11 okt Overschie 1863 - Barendrecht/IJsselmonde 2028 0 - 4












(#) SOF/DZP door na snelschaak (0-4)
(%) Maassluis door na snelschaak (2-2) o.b.v. afvallen 4e bord reguliere wedstrijd
(*) Moerkapelle door na snelschaak (˝-3˝)

Krimpen a/d IJssel (bekerhouder), Nieuwerkerk a/d IJssel, RSR Ivoren Toren, PASCAL, Charlois Europoort en Spijkenisse zijn in de eerste ronde vrijgeloot.

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

11) ma 16 dec Barendrecht/IJsselmonde 2028 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1894 2 - 2 (%)
12) do 5 dec Sliedrecht 2060 - Erasmus 1905 3 - 1
13) di 17 dec PASCAL 1942 - Hendrik-Ido-Ambacht 1848 2 - 2 ($)
14) di 17 dec Dordrecht 2065 - Charlois Europoort 2163 2 - 2 (#)
15) ma 23 dec De IJssel 2014 - RSR Ivoren Toren 2030 1˝ - 2˝
16) ma 16 dec Messemaker 1847 1899 - SOF/DZP 1759 2˝ - 1˝
17) vr 20 dec Moerkapelle 1934 - Krimpen a/d IJssel 1992 2 - 2 (^)
18) ma 9 dec Maassluis 1880 - Spijkenisse 2062 2 - 2 (*)










(%) Barendrecht/IJsselmonde door na snelschaak (2-2) o.b.v. afvallen 4e bord reguliere wedstrijd
($) PASCAL door na snelschaak (2-2) o.b.v. afvallen 4e en 3e bord reguliere wedstrijd
(#) Charlois Europoort door na snelschaak (1-3)
(^) Krimpen a/d IJssel door na snelschaak (1-3)
(*) Spijkenisse door na snelschaak (2-2) o.b.v. afvallen 4e en 3e bord reguliere wedstrijd

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

19) ma 3 feb Barendrecht/IJsselmonde 2028 - Sliedrecht 2060 1˝ - 2˝
20) vr 14 feb Charlois Europoort 2096 - PASCAL 1870 2 - 2 (*)
21) vr 24 jan RSR Ivoren Toren 1967 - Messemaker 1847 2110 ˝ - 3˝
22) ma 20 jan Krimpen a/d IJssel 2101 - Spijkenisse 2175 1 - 3






(*) Charlois Europoort door na snelschaak (3-1)

Individuele uitslagen kwartfinale


Indeling halve finale

23) Sliedrecht - Charlois Europoort -
24) vr 20 mrt Spijkenisse - Messemaker 1847 -