RSB-beker 2018/2019

Schema

Het volledige schema met lotnummers is hier in pdf-formaat te downloaden.

En hier is het schema te zien met het actuele verloop.

Belangrijke data

Ronde
1
2
3
4
finale
Uiterlijk datum doorgegeven
14-10-2018
25-11-2018
20-1-2019
24-2-2019
datum/plaats in overleg met CL
Uiterlijk gespeeld hebben op
16-11-2018
11-1-2019
15-2-2019
22-3-2019









Uitslagen eerste ronde

1) di 6 nov Shah Mata 1928 - De IJssel 2017 ˝ - 3˝
2) di 6 nov Nieuwerkerk a/d IJssel 1896 - Maassluis 1877 2 - 2 (%)
3) vr 12 okt Moerkapelle 1924 - 3-Torens 1612 3 - 1
4) di 6 nov PASCAL 1828 - Krimpen a/d IJssel 2006 ˝ - 3˝
5) ma 5 nov HZP Schiedam 1964 - Overschie 1881 2 - 2 (#)
6) do 1 nov Fianchetto 1889 - Onésimus 1861 2 - 2 (*)
7) vr 26 okt Het Houten Paard 1622 - De Pionier 1962 1 - 3
8) wo 7 nov SO Rotterdam 1900 - Barendrecht/IJsselmonde 1950 1 - 3
9) di 6 nov Hendrik-Ido-Ambacht 1766 - W.S.V. 1752 2 - 2 (&)
10) vr 9 nov C.S.V. 1925 - Erasmus 1892 2˝ - 1˝
11) vr 9 nov Spijkenisse 2100 - RSR Ivoren Toren 1939 3 - 1
12) wo 7 nov SOF/DZP 1830 - Dordrecht 2118 0 - 4
13) ma 12 nov Messemaker 1847 - Sliedrecht 4 - 0 R ($)















Bekerhouder De Willige Dame, Ridderkerk en Charlois Europoort zijn in de eerste ronde vrijgeloot.

(*) Onésimus door na snelschaak (0-4)
(#) HZP Schiedam door na snelschaak (3-1)
(%) Maassluis door na snelschaak (1-3)
(&) Hendrik-Ido-Ambacht door na snelschaak (2˝-1˝)
($) Sliedrecht is niet opgekomen op de vastgestelde speeldatum

Individuele uitslagen 1e ronde


Uitslagen tweede ronde

14) ma 3 dec Ridderkerk 1631 - Messemaker 1847 2021 0 - 4
15) do 13 dec Onésimus 1873 - HZP Schiedam 1936 2 - 2 (#)
16) ma 3 dec De IJssel 2003 - C.S.V. 1891 2 - 2 (*)
17) ma 17 dec Maassluis 1877 - Hendrik-Ido-Ambacht 1766 2˝ - 1˝
18) di 4 dec Dordrecht 2109 - De Willige Dame 1694 3˝ - ˝
19) do 10 jan De Pionier 1962 - Krimpen a/d IJssel 2006 1˝ - 2˝
20) vr 11 jan Charlois Europoort 2152 - Spijkenisse 2150 1˝ - 2˝
21) vr 4 jan Barendrecht/IJsselmonde 1889 - Moerkapelle 1937 2 - 2 (%)










(#) Snelschaak eindigde ook in 2-2. HZP Schiedam door vanwege afvallen 3e en 4e bord reguliere wedstrijd.
(*) De IJssel door na snelschaak (3˝-˝)
(%) Moerkapelle door na snelschaak (1-3)

Individuele uitslagen 2e ronde


Uitslagen kwartfinale

22) ma 28 jan HZP Schiedam 1964 - Messemaker 1847 1926 3 - 1
23) ma 21 jan Maassluis 1836 - De IJssel 2000 0 - 4
24) ma 11 feb Krimpen a/d IJssel 2126 - Dordrecht 2098 3 - 1
25) vr 15 feb Moerkapelle 1924 - Spijkenisse 2150 1˝ - 2˝






Individuele uitslagen kwartfinale


Uitslagen halve finale

26) ma 18 mrt De IJssel 2000 - HZP Schiedam 1954 1˝ - 2˝
27) vr 22 mrt Spijkenisse 2179 - Krimpen a/d IJssel 2043 2 - 2 (*)




(*) Krimpen a/d IJssel door na snelschaak (1-3)

Individuele uitslagen halve finale


Uitslag finale

28) vr 12 apr HZP Schiedam 1964 - Krimpen a/d IJssel 2084 1˝ - 2˝



Individuele uitslagen finale

De RSB-bekerfinale werd gespeeld bij S.G. Overschie.