Ga naar: 1A | 1B | 2A | 2B | 2C

Individuele uitslagen Divisie 2A

Ronde 1
   Erasmus V3            1306 - PASCAL V2             1335 1  - 3
1. Jan Bruinsma          1114 - Arie Prins            1421 0  - 1
2. Anton van Bokhoven    1344 - Ad Stabij             1362 0  - 1
3. Harry Nefkens         1440 - Martijn van Wingerden 1382 0  - 1
4. Rens Hesselmans       1328 - Jack de Ruijter       1175 1  - 0

   Maassluis V1          1399 - De IJssel V2          1470 2  - 2
1. Hans Quak             1489 - Gerard van der Wouden 1699 0  - 1
2. Jan Spoor             1447 - Sjaak in 't Veld      1525 0  - 1
3. Jan Parre             1356 - Wouter Schmahl        1448 1  - 0
4. Jean Paul Schriks     1303 - Judie van Eck         1209 1  - 0

   De Willige Dame V1    1321 - WSV V1                1445 1½ - 2½
1. Rob Truijens               - Henk van Erk          1378 1  - 0
2. Erik Brok                  - Theo Goor             1641 0  - 1
3. Fons Claessen         1306 - Jan Markus            1143 0  - 1
4. Willem Platje         1336 - Aat van der Spek      1619 ½  - ½

Ronde 2
   WSV V1                1405 - Erasmus V3            1299 2  - 2
1. Henk van Erk          1378 - Jan Bruinsma          1114 0  - 1
2. Jaap van Sandijk      1480 - Anton van Bokhoven    1344 1  - 0
3. Jan Markus            1143 - Daan Gijsbertse            0  - 1
4. Aat van der Spek      1619 - Harry Nefkens         1440 1  - 0

   De IJssel V2          1470 - De Willige Dame V1    1312 3  - 1
1. Gerard van der Wouden 1699 - Erik Brok                  1  - 0
2. Sjaak in 't Veld      1525 - Fons Claessen         1306 1  - 0
3. Wouter Schmahl        1448 - Piet Schuller         1293 1  - 0
4. Judie van Eck         1209 - Willem Platje         1336 0  - 1

   HI Ambacht V1         1201 - Maassluis V1          1398 3  - 1
1. Jan Hauwert           1367 - Paul Blok             1487 ½  - ½
2. Saro Giragousian      1270 - Jan Parre             1356 ½  - ½
3. Tjerk Busstra         966  - Jan Spoor             1447 1  - 0
4. Daniėl Snoeck              - Jean Paul Schriks     1303 1  - 0

Ronde 3
   Erasmus V3            1353 - De IJssel V2          1470 2  - 2
1. Anton van Bokhoven    1344 - Judie van Eck         1209 1  - 0
2. Daan Gijsbertse            - Sjaak in 't Veld      1525 1  - 0
3. Harry Nefkens         1440 - Wouter Schmahl        1448 0  - 1
4. Peter Ruimschoot      1275 - Gerard van der Wouden 1699 0  - 1

   PASCAL V2             1368 - WSV V1                1420 1½ - 2½
1. Arie Prins            1421 - Aat van der Spek      1619 ½  - ½
2. Ad Stabij             1362 - Jacob van der Heiden  1498 0  - 1
3. Arie Speksnijder      1515 - Jan Markus            1143 1  - 0
4. Jack de Ruijter       1175 - Arie Peters                0  - 1

   De Willige Dame V1    1312 - HI Ambacht V1         1447 1  - 3
1. Willem Platje         1336 - Eelco Vanlerberghe    1522 0  - 1
2. Fons Claessen         1306 - Gerrit de Graaf       1453 0  - 1
3. Piet Schuller         1293 - Jan Hauwert           1367 0  - 1
4. Rob Truijens               - Daniėl Snoeck              1  - 0

Ronde 4
   De IJssel V2          1332 - PASCAL V2             1323 2½ - 1½
1. Sjaak in 't Veld      1525 - Arie Prins            1421 ½  - ½
2. Wouter Schmahl        1448 - Ad Stabij             1362 1  - 0
3. Judie van Eck         1209 - Henry Penning         1333 0  - 1
4. Neal Twigt            1144 - Jack de Ruijter       1175 1  - 0

   Maassluis V1          1409 - De Willige Dame V1    1312 3  - 1
1. Jean Paul Schriks     1303 - Willem Platje         1336 1  - 0
2. Paul Blok             1487 - Fons Claessen         1306 1  - 0
3. Jan Parre             1356 - Piet Schuller         1293 0  - 1
4. Hans Quak             1489 - Erik Brok                  1  - 0

   HI Ambacht V1         1201 - Erasmus V3            1266 ½  - 3½
1. Jan Hauwert           1367 - Daan Gijsbertse            ½  - ½
2. Saro Giragousian      1270 - Anton van Bokhoven    1344 0  - 1
3. Daniėl Snoeck              - Coen van Vlijmen      1015 0  - 1
4. Tjerk Busstra         966  - Harry Nefkens         1440 0  - 1

Ronde 5
   Erasmus V3            1353 - Maassluis V1          1432 2  - 2
1. Daan Gijsbertse            - Jean Paul Schriks     1303 1  - 0
2. Harry Nefkens         1440 - Paul Blok             1487 ½  - ½
3. Peter Ruimschoot      1275 - Hans Quak             1489 0  - 1
4. Anton van Bokhoven    1344 - Jan Spoor             1447 ½  - ½

   PASCAL V2             1335 - HI Ambacht V1         1399 2½ - 1½
1. Arie Prins            1421 - Klaas Bax             1560 1  - 0
2. Ad Stabij             1362 - Jan Hauwert           1367 ½  - ½
3. Martijn van Wingerden 1382 - Daniėl Snoeck              1  - 0
4. Jack de Ruijter       1175 - Saro Giragousian      1270 0  - 1

   WSV V1                1425 - De IJssel V2          1470 ½  - 3½
1. Aat van der Spek      1619 - Gerard van der Wouden 1699 0  - 1
2. Jacob van der Heiden  1498 - Sjaak in 't Veld      1525 0  - 1
3. Arie Peters                - Wouter Schmahl        1448 0  - 1
4. Gerard Torenbeek      1158 - Judie van Eck         1209 ½  - ½

Ronde 6
   Maassluis V1          1409 - PASCAL V2             1326 3½ - ½
1. Jan Parre             1356 - NO                         1  - 0  Regl.
2. Hans Quak             1489 - Arie Prins            1421 1  - 0
3. Paul Blok             1487 - Martijn van Wingerden 1382 ½  - ½
4. Jean Paul Schriks     1303 - Jack de Ruijter       1175 1  - 0

   HI Ambacht V1         1201 - WSV V1                1420 1½ - 2½
1. Jan Hauwert           1367 - Aat van der Spek      1619 1  - 0
2. Saro Giragousian      1270 - Jacob van der Heiden  1498 0  - 1
3. Daniėl Snoeck              - Arie Peters                ½  - ½
4. Tjerk Busstra         966  - Jan Markus            1143 0  - 1

   De Willige Dame V1    1312 - Erasmus V3            1353 2  - 2
1. Willem Platje         1336 - Harry Nefkens         1440 ½  - ½
2. Fons Claessen         1306 - Daan Gijsbertse            ½  - ½
3. Piet Schuller         1293 - Peter Ruimschoot      1275 0  - 1
4. Rob Truijens               - Anton van Bokhoven    1344 1  - 0

Ronde 7
   De IJssel V2          1332 - HI Ambacht V1         1412 1½ - 2½
1. Neal Twigt            1144 - Klaas Bax             1560 0  - 1  Regl.(#)
2. Sjaak in 't Veld      1525 - Jan Hauwert           1367 ½  - ½
3. Wouter Schmahl        1448 - Saro Giragousian      1270 ½  - ½
4. Judie van Eck         1209 - Gerrit de Graaf       1453 ½  - ½

(#) Uitslag was ½ - ½ gecorrigeerd naar 0 - 1 Regl. overtreding art.33 lid 2 viertallencomp.reglement (Neal Twigt 4x ingevallen)

   PASCAL V2             1147 - De Willige Dame V1    1312 3  - 1
1. Arie Prins            1421 - Willem Platje         1336 ½  - ½
2. Martijn van Wingerden 1382 - Fons Claessen         1306 1  - 0
3. Joshua Koers          611  - Piet Schuller         1293 1  - 0
4. Jack de Ruijter       1175 - Rob Truijens               ½  - ½

   WSV V1                1439 - Maassluis V1          1412 1½ - 2½
1. Aat van der Spek      1619 - Paul Blok             1487 ½  - ½
2. Jacob van der Heiden  1498 - Jean Paul Schriks     1303 0  - 1
3. Jaap van Sandijk      1480 - Jan Spoor             1447 ½  - ½
4. Gerard Torenbeek      1158 - Koos Stolk                 ½  - ½