Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 1A

   Klasse 1A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Spijkenisse 2      7  13 36 x  4  5  5 5 5  5 6  Kampioen
2. Barendr/IJ'monde 1 7  12 33 4  x  4 4 4  6  5  5
3. SOF/DZP 1          7  10 33 3  3 x  4 5  6  5  6
4. Overschie 2        7  7  30 2 3 3 x  5 4  6 5
5. HZP Schiedam 1     7  5  25 2 4  3  2 x  4  4  5
6. CSV 2              7  4  21 3  2  2  4  4  x  1  5
7. RSR Ivoren Toren 3 7  3  24  2 3  3  1 4  7  x  3  degradeert
8. HI Ambacht 1       7  2  19  2  2 1 3  2 2 5  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt HZP Schiedam 1        1841 - SOF/DZP 1             1892 3  - 5
vr 06 okt RSR Ivoren Toren 3    1778 - HI Ambacht 1          1778 3  - 5
vr 06 okt Spijkenisse 2         1967 - Barendr/IJ'monde 1    1899 4  - 4
vr 06 okt CSV 2                 1804 - Overschie 2           1833 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 31 okt HI Ambacht 1          1778 - Overschie 2           1826 3  - 5
wo 01 nov SOF/DZP 1             1892 - Spijkenisse 2         1910 3  - 5
vr 03 nov RSR Ivoren Toren 3    1772 - HZP Schiedam 1        1806 4  - 4
vr 03 nov Barendr/IJ'monde 1    1891 - CSV 2                 1802 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 20 nov HZP Schiedam 1        1841 - HI Ambacht 1          1778 5 - 2
vr 24 nov Spijkenisse 2         1967 - RSR Ivoren Toren 3    1801 5 - 2
vr 24 nov CSV 2                 1802 - SOF/DZP 1             1892 2  - 6
vr 24 nov Overschie 2           1853 - Barendr/IJ'monde 1    1891 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 dec HZP Schiedam 1        1803 - Spijkenisse 2         1950 2 - 5
di 19 dec HI Ambacht 1          1778 - Barendr/IJ'monde 1    1867 2 - 5
wo 20 dec SOF/DZP 1             1884 - Overschie 2           1853 4 - 3
vr 22 dec RSR Ivoren Toren 3    1778 - CSV 2                 1802 7  - 1

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
vr 09 feb Spijkenisse 2         1964 - HI Ambacht 1          1778 6  - 2
vr 09 feb CSV 2                 1802 - HZP Schiedam 1        1844 4  - 4
vr 09 feb Overschie 2           1818 - RSR Ivoren Toren 3    1768 6 - 1
vr 09 feb Barendr/IJ'monde 1    1891 - SOF/DZP 1             1878 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 05 mrt HZP Schiedam 1        1803 - Overschie 2           1853 2 - 5
di 06 mrt HI Ambacht 1          1778 - SOF/DZP 1             1892 1 - 6
vr 09 mrt RSR Ivoren Toren 3    1778 - Barendr/IJ'monde 1    1890 3  - 5
vr 09 mrt Spijkenisse 2         1957 - CSV 2                 1802 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
wo 04 apr SOF/DZP 1             1892 - RSR Ivoren Toren 3    1780 5  - 3
vr 06 apr CSV 2                 1802 - HI Ambacht 1          1778 5 - 2
vr 06 apr Overschie 2           1831 - Spijkenisse 2         1957 2 - 5
vr 06 apr Barendr/IJ'monde 1    1894 - HZP Schiedam 1        1841 4  - 4

Individuele uitslagen 7e ronde