Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2A

   Klasse 2A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. CSV 2              4  7  20  x  4 .  6  .  4  5 .
2. De Pionier 1       4  6  22  3 x  .  .  6  6  .  6
3. Maassluis 1        4  6  16  .  .  x  4 2 4 4 .
4. HI Ambacht 1       4  4  18  2  .  3 x  6  .  .  6
5. Dordrecht 5        4  4  14  .  2  5 2  x  .  .  4
6. Erasmus 4          4  3  15  4  2  3 .  .  x  5 .
7. Barendr/IJ'monde 2 4  2  15  2 .  3 .  .  2 x  6
8. De Willige Dame 2  4  0  8   .  1 .  1 3 .  1 x

Opgegeven opstellingen klasse 2A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 4e ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Barendr/IJ'monde 2    1677 - Maassluis 1           1692 3 - 4
ma 24 sep Erasmus 4             1633 - De Pionier 1          1847 2  - 6
di 25 sep De Willige Dame 2     1535 - Dordrecht 5           1604 3 - 4
vr 28 sep CSV 2                 1777 - HI Ambacht 1          1726 6  - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Barendr/IJ'monde 2    1714 - Erasmus 4             1633 2 - 5
ma 15 okt Maassluis 1           1773 - Dordrecht 5           1591 2 - 5
di 16 okt HI Ambacht 1          1722 - De Willige Dame 2     1545 6 - 1
do 18 okt De Pionier 1          1807 - CSV 2                 1780 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Erasmus 4             1595 - Maassluis 1           1769 3 - 4
di 13 nov De Willige Dame 2     1545 - De Pionier 1          1847 1 - 6
di 13 nov Dordrecht 5           1606 - HI Ambacht 1          1738 2  - 6
vr 16 nov CSV 2                 1794 - Barendr/IJ'monde 2    1647 5 - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 dec Barendr/IJ'monde 2    1701 - De Willige Dame 2     1506 6 - 1
ma 10 dec Erasmus 4             1595 - CSV 2                 1748 4  - 4  (*)
ma 10 dec Maassluis 1           1769 - HI Ambacht 1          1700 4 - 3
do 13 dec De Pionier 1          1847 - Dordrecht 5           1591 6  - 2

(*) Correctie uitslag (was 3-5) vanwege overtreding van artikel 33
    (invallerbepaling; T. Dulk, CSV 2)

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 05 feb De Willige Dame 2          - Erasmus 4                     -
di 05 feb Dordrecht 5                - Barendr/IJ'monde 2            -
di 05 feb HI Ambacht 1               - De Pionier 1                  -
vr 08 feb CSV 2                      - Maassluis 1                   -

          Ronde: 6
ma 04 mrt Barendr/IJ'monde 2         - HI Ambacht 1                  -
ma 04 mrt Erasmus 4                  - Dordrecht 5                   -
ma 04 mrt Maassluis 1                - De Pionier 1                  -
vr 08 mrt CSV 2                      - De Willige Dame 2             -

          Ronde: 7
di 26 mrt De Willige Dame 2          - Maassluis 1                   -
di 26 mrt Dordrecht 5                - CSV 2                         -
di 26 mrt HI Ambacht 1               - Erasmus 4                     -
do 28 mrt De Pionier 1               - Barendr/IJ'monde 2            -