Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 2B

   Klasse 2B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Sliedrecht 3         7  12 38˝ x  5˝ 5˝ 3˝ 6  5˝ 6˝ 6  Kampioen
2. Dordrecht 4          7  12 31˝ 2˝ x  4˝ 4˝ 5  5  5˝ 4˝ promotie
3. Erasmus 3            7  10 33˝ 2˝ 3˝ x  4˝ 4˝ 6˝ 6˝ 5˝
4. De Pionier 1         7  9  34˝ 4˝ 3˝ 3˝ x  4  5  8  6
5. Fianchetto 2         7  7  31  2  3  3˝ 4  x  7  6˝ 5
6. Onésimus 2           7  4  24˝ 2˝ 3  1˝ 3  1  x  7˝ 6
7. Krimpen a/d IJssel 4 7  2  12  1˝ 2˝ 1˝ 0  1˝ ˝  x  4˝ degradeert
8. De IJssel 2          7  0  18˝ 2  3˝ 2˝ 2  3  2  3˝ x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt Erasmus 3             1775 - Onésimus 2            1642 6˝ - 1˝
do 05 okt De Pionier 1          1769 - Krimpen a/d IJssel 4  1419 8  - 0
do 05 okt Sliedrecht 3          1732 - Dordrecht 4           1686 5˝ - 2˝
do 05 okt Fianchetto 2          1582 - De IJssel 2           1516 5  - 3

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 30 okt Erasmus 3             1778 - De Pionier 1          1794 4˝ - 3˝
ma 30 okt Krimpen a/d IJssel 4  1458 - Sliedrecht 3          1735 1˝ - 6˝
di 31 okt Dordrecht 4           1712 - Fianchetto 2          1658 5  - 3
do 02 nov Onésimus 2            1642 - De IJssel 2           1539 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 20 nov De IJssel 2           1552 - Dordrecht 4           1717 3˝ - 4˝
do 23 nov De Pionier 1          1780 - Onésimus 2            1642 5  - 3
do 23 nov Sliedrecht 3          1753 - Erasmus 3             1774 5˝ - 2˝
do 23 nov Fianchetto 2          1639 - Krimpen a/d IJssel 4  1444 6˝ - 1˝

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 dec Erasmus 3             1779 - Fianchetto 2          1665 4˝ - 3˝
ma 18 dec Krimpen a/d IJssel 4  1458 - De IJssel 2           1539 4˝ - 3˝
do 21 dec De Pionier 1          1794 - Sliedrecht 3          1747 4˝ - 3˝
do 21 dec Onésimus 2            1600 - Dordrecht 4           1653 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 05 feb De IJssel 2           1531 - Erasmus 3             1766 2˝ - 5˝
di 06 feb Dordrecht 4           1680 - Krimpen a/d IJssel 4  1429 5˝ - 2˝
do 08 feb Sliedrecht 3          1744 - Onésimus 2            1605 5˝ - 2˝
do 08 feb Fianchetto 2          1642 - De Pionier 1          1794 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 05 mrt Erasmus 3             1750 - Dordrecht 4           1739 3˝ - 4˝
do 08 mrt De Pionier 1          1781 - De IJssel 2           1492 6  - 2
do 08 mrt Sliedrecht 3          1753 - Fianchetto 2          1598 6  - 2
do 08 mrt Onésimus 2            1642 - Krimpen a/d IJssel 4  1371 7˝ - ˝

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 26 mrt De IJssel 2           1531 - Sliedrecht 3          1753 2  - 6
ma 26 mrt Krimpen a/d IJssel 4  1411 - Erasmus 3             1730 1˝ - 6˝
di 27 mrt Dordrecht 4           1726 - De Pionier 1          1794 4˝ - 3˝
do 29 mrt Fianchetto 2          1639 - Onésimus 2            1601 7  - 1

Individuele uitslagen 7e ronde