Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2C

   Klasse 2C             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Sliedrecht 2          6  11 30  x  5  4  4 5  .  5 6
2. Krimpen a/d IJssel 2  6  10 27 3  x  4 4 .  5 5 4
3. PASCAL 1              6  9  32  4  3 x  .  5  5 7 6
4. Shah Mata 2           6  7  25 3 3 .  x  4 5 4  4
5. Spijkenisse 2         6  4  22  3  .  3  3 x  4  4  4
6. Hoeksche Waard 1      6  3  19 .  2 2 2 4  x  4  4
7. Barendr/IJ'monde 3    6  3  17 2 2   4  4  4  x  .
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6  1  18  2  3 1 3 3 4  .  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2C (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 6e ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Krimpen a/d IJssel 2  1725 - Sliedrecht 2          1604 3  - 5
di 09 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1554 - Spijkenisse 2         1618 3 - 4
di 09 okt PASCAL 1              1821 - Barendr/IJ'monde 3    1503 7 - 
do 11 okt Hoeksche Waard 1      1655 - Shah Mata 2           1712 2 - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov Krimpen a/d IJssel 2  1693 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1583 4 - 3
do 08 nov Sliedrecht 2          1604 - Shah Mata 2           1695 4 - 3
vr 09 nov Barendr/IJ'monde 3    1528 - Hoeksche Waard 1      1636 4  - 4
vr 09 nov Spijkenisse 2         1538 - PASCAL 1              1800 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 27 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1555 - Sliedrecht 2          1588 2  - 6
di 27 nov PASCAL 1              1815 - Krimpen a/d IJssel 2  1713 3 - 4
di 27 nov Shah Mata 2           1697 - Barendr/IJ'monde 3    1499 4  - 4
do 29 nov Hoeksche Waard 1      1603 - Spijkenisse 2         1586 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 jan Krimpen a/d IJssel 2  1713 - Hoeksche Waard 1      1676 5 - 2
di 29 jan Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1515 - PASCAL 1              1800 1 - 6
do 31 jan Sliedrecht 2          1604 - Barendr/IJ'monde 3    1503 5 - 2
vr 01 feb Spijkenisse 2         1576 - Shah Mata 2           1682 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 19 feb PASCAL 1              1815 - Sliedrecht 2          1631 4  - 4
di 19 feb Shah Mata 2           1651 - Krimpen a/d IJssel 2  1691 3 - 4
do 21 feb Hoeksche Waard 1      1655 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1531 4  - 4
vr 22 feb Barendr/IJ'monde 3    1531 - Spijkenisse 2         1587 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 mrt Krimpen a/d IJssel 2  1755 - Barendr/IJ'monde 3    1503 5 - 2
di 19 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1531 - Shah Mata 2           1634 3 - 4
di 19 mrt PASCAL 1              1815 - Hoeksche Waard 1      1647 5 - 2
do 21 mrt Sliedrecht 2          1598 - Spijkenisse 2         1588 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 09 apr Shah Mata 2                - PASCAL 1                      -
do 11 apr Hoeksche Waard 1           - Sliedrecht 2                  -
vr 12 apr Barendr/IJ'monde 3         - Nieuwerkerk a/d IJ. 2         -
vr 12 apr Spijkenisse 2              - Krimpen a/d IJssel 2          -