Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 3A

   Klasse 3A        N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8  9
1. Hoeksche Waard 2 8  12 40  x  4  4  6  3  5˝ 7  5  5˝ Kampioen
2. Onésimus 3       8  12 37˝ 4  x  4  5˝ 6˝ 3˝ 4˝ 4˝ 5  Promotie
3. SO Rotterdam 2   8  10 35˝ 4  4  x  3˝ 4  4  5  4˝ 6˝
4. WSV 2            8  9  34  2  2˝ 4˝ x  2˝ 6  4  5˝ 7
5. PASCAL 2         8  8  32  5  1˝ 4  5˝ x  3  2  4  7
6. Ridderkerk 1     8  8  31  2˝ 4˝ 4  2  5  x  4  3˝ 5˝
7. HZP Schiedam 2   8  7  30˝ 1  3˝ 3  4  6  4  x  5  4
8. Fianchetto 3     8  5  30˝ 3  3˝ 3˝ 2˝ 4  4˝ 3  x  6˝ degradeert
9. SOF/DZP 3        8  1  17  2˝ 3  1˝ 1  1  2˝ 4  1˝ x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

ma 24 sep Ridderkerk 1     1435 - SOF/DZP 3        1308 5˝ - 2˝
di 25 sep PASCAL 2         1485 - SO Rotterdam 2   1555 4  - 4
do 27 sep Onésimus 3       1534 - HZP Schiedam 2   1484 4˝ - 3˝
do 27 sep Hoeksche Waard 2 1577 - Fianchetto 3     1463 5  - 3
          WSV 2 vrij

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt HZP Schiedam 2   1554 - PASCAL 2         1459 6  - 2
wo 17 okt SO Rotterdam 2   1602 - Hoeksche Waard 2 1552 4  - 4
do 18 okt Fianchetto 3     1466 - Ridderkerk 1     1468 4˝ - 3˝
do 18 okt WSV 2            1539 - Onésimus 3       1535 2˝ - 5˝
          SOF/DZP 3 vrij

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 29 okt Ridderkerk 1     1397 - SO Rotterdam 2   1516 4  - 4
ma 29 okt SOF/DZP 3        1305 - Fianchetto 3     1466 1˝ - 6˝
di 30 okt PASCAL 2         1489 - WSV 2            1552 5˝ - 2˝
do 01 nov Hoeksche Waard 2 1570 - HZP Schiedam 2   1485 7  - 1
          Onésimus 3 vrij

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 19 nov HZP Schiedam 2   1510 - Ridderkerk 1     1564 4  - 4
wo 21 nov SO Rotterdam 2   1602 - SOF/DZP 3        1322 6˝ - 1˝
do 22 nov WSV 2            1528 - Hoeksche Waard 2 1577 2  - 6
do 22 nov Onésimus 3       1532 - PASCAL 2         1445 6˝ - 1˝
          Fianchetto 3 vrij

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 10 dec Ridderkerk 1     1433 - WSV 2            1585 2  - 6
ma 10 dec SOF/DZP 3        1322 - HZP Schiedam 2   1510 4  - 4
do 13 dec Fianchetto 3     1465 - SO Rotterdam 2   1602 3˝ - 4˝
do 13 dec Hoeksche Waard 2 1570 - Onésimus 3       1530 4  - 4
          PASCAL 2 vrij

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 04 feb HZP Schiedam 2   1511 - Fianchetto 3     1457 5  - 3
di 05 feb PASCAL 2         1489 - Hoeksche Waard 2 1567 5  - 3
do 07 feb WSV 2            1514 - SOF/DZP 3        1293 7  - 1
do 07 feb Onésimus 3       1529 - Ridderkerk 1     1540 3˝ - 4˝
          SO Rotterdam 2 vrij

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 04 mrt Ridderkerk 1     1477 - PASCAL 2         1445 5  - 3
ma 04 mrt SOF/DZP 3        1344 - Onésimus 3       1532 3  - 5
wo 06 mrt SO Rotterdam 2   1602 - HZP Schiedam 2   1485 5  - 3
do 07 mrt Fianchetto 3     1465 - WSV 2            1579 2˝ - 5˝
          Hoeksche Waard 2 vrij

Individuele uitslagen 7e ronde

di 26 mrt PASCAL 2         1485 - SOF/DZP 3        1322 7  - 1
do 28 mrt WSV 2            1593 - SO Rotterdam 2   1602 4˝ - 3˝
do 28 mrt Onésimus 3       1547 - Fianchetto 3     1465 4˝ - 3˝
do 28 mrt Hoeksche Waard 2 1570 - Ridderkerk 1     1564 5˝ - 2˝
          HZP Schiedam 2 vrij

Individuele uitslagen 8e ronde

          Ronde: 9
ma 15 apr SOF/DZP 3        1340 - Hoeksche Waard 2 1570 2˝ - 5˝
ma 15 apr HZP Schiedam 2   1590 - WSV 2            1579 4  - 4
wo 17 apr SO Rotterdam 2   1578 - Onésimus 3       1557 4  - 4
do 18 apr Fianchetto 3     1495 - PASCAL 2         1446 4  - 4
          Ridderkerk 1 vrij

Individuele uitslagen 9e ronde