Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Promotieklasse

   Promotieklasse        N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Krimpen a/d IJssel 2  3  4  15  x  .  .  5 3 .  .  6
2. Overschie 1           3  4  15  .  x  3  .  6  .  6  .
3. Charlois Europoort 3  3  4  14 .  5  x  3  .  6 .  .
4. Charlois Europoort 4  3  4  12 2 .  5  x  .  5  .  .
5. Moerkapelle 1         3  4  11  4 2  .  .  x  .  4 .
6. Erasmus 1             3  2  11  .  .  1 3  .  x  .  6
7. De Willige Dame 1     3  2  10  .  2  .  .  3 .  x  4
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 3  0  7   2  .  .  .  .  1 3 x

Opgegeven opstellingen promotieklasse (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 3e ronde

          Ronde: 1
ma 23 okt Erasmus 1             2015 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1809 6 - 1
ma 23 okt Krimpen a/d IJssel 2  1863 - Moerkapelle 1         1926 3 - 4
di 24 okt De Willige Dame 1     1834 - Overschie 1           1992 2  - 6
vr 27 okt Charlois Europoort 3  1905 - Charlois Europoort 4  1780 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 14 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1770 - Krimpen a/d IJssel 2  1863 2  - 6
vr 17 nov Overschie 1           2007 - Charlois Europoort 3  1958 3  - 5
vr 17 nov Moerkapelle 1         1926 - De Willige Dame 1     1806 4 - 3
vr 17 nov Charlois Europoort 4  1837 - Erasmus 1             2006 5  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 08 jan Krimpen a/d IJssel 2  1863 - Charlois Europoort 4  1842 5 - 2
di 12 dec De Willige Dame 1     1900 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1827 4 - 3
vr 15 dec Overschie 1           1998 - Moerkapelle 1         1911 6  - 2
vr 15 dec Charlois Europoort 3  1972 - Erasmus 1             1997 6 - 1

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 29 jan Erasmus 1                  - Krimpen a/d IJssel 2          -
di 30 jan Nieuwerkerk a/d IJ. 1      - Overschie 1                   -
vr 02 feb Moerkapelle 1              - Charlois Europoort 3          -
vr 02 feb Charlois Europoort 4       - De Willige Dame 1             -

          Ronde: 5
di 20 feb De Willige Dame 1          - Erasmus 1                     -
vr 23 feb Overschie 1                - Charlois Europoort 4          -
vr 23 feb Moerkapelle 1              - Nieuwerkerk a/d IJ. 1         -
vr 23 feb Charlois Europoort 3       - Krimpen a/d IJssel 2          -

          Ronde: 6
ma 19 mrt Erasmus 1                  - Overschie 1                   -
ma 19 mrt Krimpen a/d IJssel 2       - De Willige Dame 1             -
di 20 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 1      - Charlois Europoort 3          -
vr 23 mrt Charlois Europoort 4       - Moerkapelle 1                 -

          Ronde: 7
wo 11 apr De Willige Dame 1          - Charlois Europoort 3          -
wo 11 apr Overschie 1                - Krimpen a/d IJssel 2          -
wo 11 apr Moerkapelle 1              - Erasmus 1                     -
wo 11 apr Nieuwerkerk a/d IJ. 1      - Charlois Europoort 4          -