RSB Persoonlijk Jeugdkampioenschap


Zie voor resultaten 2019 PJK A, B, Cm, C, E, F, G en H verder in dit bericht.

Aankondiging 2019 PJK D

Categorie D speelt in de voorjaarsvakantie 1 en 2 maart 2019 in de school de Klim-Op te Capelle aan den IJssel.

Svp aanwezig zijn om 09:45
Aanvang: 10:00

Je kunt je aanmelden door een mail te sturen aan jeugdleider@r-s-b.nl
met opgave van de volgende gegevens:
*    Naam
*    Verenigingsnaam
*    Geboortedatum
*    KNSB-bondsnummers
Van tevoren moet je aangeven als meisje of je in de meisjescategorie
meespeelt of bij de jeugd.

Categorie D: EUR 6,-
9 rondes over 2 dagen
Tempo: 30 minuten pppp. Noteren is niet verplicht

Deelnemerslijst D

Downloaden (PDF, 51KB)

 

Resultaten 2019 PJK A, B, Cm, C, E, F, G en H

Op vrijdag 4 januari en zaterdag 5 januari is in De Boekenberg, te Spijkenisse, door de Rotterdamse Schaakbond in samenwerking met SV Spijkenisse, het RSB Jeugdschaakkampioenschap 2018 (PJK) gehouden voor de categorieën ABCEFGH. Dit keer werd het toernooi dus op twee opeenvolgende dagen in de 2e week van de kerstvakantie gehouden.

De leeftijdscategorieën A, B en C meisjes hebben een bovenregionaal toernooi gespeeld waarin kinderen uit andere regionale bonden behalve de RSB, mogen meedoen om zich te kwalificeren voor het NK 2019. De andere leeftijdscategorieën (C algemeen, D, E, F, G en H) waren regionale toernooien waar alleen kinderen aan konden meedoen en zich kwalificeren die lid zijn van de RSB.

Hieronder volgen per categorie de geplaatse spelers en eventueel de RSB-kampioen met de foto’s. Aan het eind is een link opgenomen naar de volledige uitslagen met de uitslagen per ronde.

Niels Albers heeft foto’s tijdens het gehele toernooi gemaakt. Hartelijk dank. Volg hiervoor deze link: https://www.flickr.com/photos/143614926@N08/albums/72157675254786527

Bovenregionaal kwalificatietoernooi A, B, Cm

Categorie A
Geplaatst: Jord Ypma, Geert van Hoorn en Dylan Achuthan
RSB-kampioen: William Gijssen

Categorie Am
Geplaatst en RSB-kampioene: Pascalle Monteny

Categorie B
Geplaatst: Tim Grutter, Bram Albertus en Job Verheul
RSB-kampioen: Job Verheul

Categorie Bm
Geplaatst en RSB-kampioene: Kiri Arnold

Categorie Cm
Geplaatst: Rolinde den Heijer, Lyne Bruggink en Luna Morote
RSB-kampioen: Luana Mensing

RSB Persoonlijk Jeugdkampioenschappen

Categorie C
1. Daniel Franke (geplaatst)
2. Lorin Arnold
3/4. Joaquin Aarts
3/4. Bent Blokland

Categorie D
Moet nog gespeeld worden op 1 en 2 maart 2019

Categorie E/Em
1. Ansh Jakhari (geplaatst E)
2. Mees van Batenburg (geplaatst E)
3. Oscar Verwer (was al geplaatst)
4. Rhys Arnold (geplaatst E)
5. Samuel Lopes (geplaatst E)
6. Janice Fu (geplaatst Em)
7. Yuko Paulzen (geplaatst E)
8. Rawi Wortman (geplaatst E)
9. Lisa Verbunt (geplaatst Em)

Categorie F/Fm
1. Sarah-Joy Koorevaar (was al geplaatst Fm)
2. Oscar Verwer (geplaatst F)
3. Robin Brands (geplaatst F)
4. Fabricio Both
5. Tycho Bultstra (geplaatst F)

Er wordt nog bekeken wie ingeschreven wordt voor plaatsing Fm

Voor de plaatsing van de 3 E-plaatsen is een barrage gespeeld tussen de nummers 2 t/m 5.

Categorie G/Gm
1. Arda Imran Yantur (geplaatst G)
2. Rafaël Koers
3. Aleksej van Westrhenen
4. Djurre Vermeij
5. Leonardo Rampioni
Geplaatst Gm: Neva Renner

Categorie H/Hm
1. Amir Tetova (geplaatst H)
2. Tom Seijbel
3. Cedric Verwer
4. Koen van Rappard
5. Arne Bulstra

Geen plaatsing voor Hm

Hierbij de einduitslagen van de verschillende categorieën.

De resultaten per ronde kunnen met de volgende links bekeken worden:

Resultaten A Bovenregionaal kwalificatietoernooi 2019
Resultaten B Bovenregionaal kwalificatietoernooi 2019
Resultaten Cm Bovenregionaal kwalificatietoernooi 2019
Resultaten C RSB PJK 2019
Resultaten E RSB PJK 2019
Resultaten FGH RSB PJK 2019

Prijswinnaars en geplaatsen A
RSB meisjeskampioen, beste meisje Am
Prijswinnaars en geplaatsen B
Prijswinnaars en geplaatse Bm
Geplaatsten Cm
Bekerwinnaars en geplaatste C
Bekerwinnaars en geplaatsten E/Em
Bekerwinnaars en geplaatste F/Fm
Bekerswinnaars en geplaatsten G/Gm
Bekerwinnaars en geplaatste H/Hm