Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Hoofdklasse

   Hoofdklasse          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Spijkenisse 1        5  9  28  x  .  5  4  .  7  5  7
2. Charlois Europoort 1 5  8  25  .  x  1 6 6  .  6 4
3. Dordrecht 1          5  7  25  3  6 x  .  5 4  .  6
4. Fianchetto/HZPS 1    5  5  19  4  1 .  x  .  4  5 4
5. RSR Ivoren Toren 1   5  5  19  .  2  2 .  x  5 4  5
6. Krimpen a/d IJssel 1 5  4  16 1  .  4  4  2 x  5  .
7. Messemaker 1847 1    5  1  14  3  1 .  2 4  3  x  .
8. De IJssel 1          5  1  13 1  3 2  4  3  .  .  x

Opgegeven opstellingen hoofdklasse (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 5e ronde

          Ronde: 1
di 24 sep Dordrecht 1           2022 - Spijkenisse 1         1962 3  - 5
vr 27 sep RSR Ivoren Toren 1    1922 - Charlois Europoort 1  2073 2  - 6
ma 30 sep De IJssel 1           1840 - Fianchetto/HZPS 1     1977 4  - 4
ma 30 sep Krimpen a/d IJssel 1  1947 - Messemaker 1847 1     1891 5  - 3

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
do 17 okt Fianchetto/HZPS 1     1933 - Krimpen a/d IJssel 1  1892 4  - 4
vr 18 okt RSR Ivoren Toren 1    1935 - Dordrecht 1           1994 2 - 5
vr 18 okt Spijkenisse 1         2004 - De IJssel 1           1758 7  - 1
vr 18 okt Charlois Europoort 1  2086 - Messemaker 1847 1     1950 6 - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 12 nov Dordrecht 1           2066 - Charlois Europoort 1  2056 6 - 1
ma 18 nov De IJssel 1           1817 - RSR Ivoren Toren 1    1931 3  - 5
ma 18 nov Krimpen a/d IJssel 1  1931 - Spijkenisse 1         1992 1  - 7
ma 18 nov Messemaker 1847 1     1891 - Fianchetto/HZPS 1     1993 2 - 5

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 10 dec Dordrecht 1           2040 - De IJssel 1           1800 6  - 2
vr 13 dec RSR Ivoren Toren 1    1935 - Krimpen a/d IJssel 1  1938 5 - 2
vr 13 dec Spijkenisse 1         2014 - Messemaker 1847 1     1957 5  - 3
vr 13 dec Charlois Europoort 1  2022 - Fianchetto/HZPS 1     1902 6 - 1

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb De IJssel 1           1852 - Charlois Europoort 1  1995 3 - 4
ma 03 feb Krimpen a/d IJssel 1  1991 - Dordrecht 1           1996 4  - 4
ma 03 feb Messemaker 1847 1     1923 - RSR Ivoren Toren 1    1918 4  - 4
do 06 feb Fianchetto/HZPS 1     1957 - Spijkenisse 1         1956 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 02 mrt De IJssel 1                - Krimpen a/d IJssel 1          -
di 03 mrt Dordrecht 1                - Messemaker 1847 1             -
vr 06 mrt RSR Ivoren Toren 1         - Fianchetto/HZPS 1             -
vr 06 mrt Charlois Europoort 1       - Spijkenisse 1                 -

          Ronde: 7
do 26 mrt Fianchetto/HZPS 1          - Dordrecht 1                   -
vr 27 mrt Spijkenisse 1              - RSR Ivoren Toren 1            -
ma 30 mrt Krimpen a/d IJssel 1       - Charlois Europoort 1          -
ma 30 mrt Messemaker 1847 1          - De IJssel 1                   -