Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2A

   Klasse 2A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. CSV 2              7  13 37  x  4 6  6  5 5 4  5 Kampioen
2. De Pionier 1       7  10 37 3 x  3 6  6  6  6  6
3. Maassluis 1        7  10 28 2  4 x  4 2 4 4 6
4. HI Ambacht 1       7  7  29 2  2  3 x  6  4  5 6
5. Dordrecht 5        7  6  24 2 2  5 2  x  3  5  4
6. Barendr/IJ'monde 2 7  5  26  2 2  3 4  5  x  2 6
7. Erasmus 4          7  4  24 4  2  3 2 3  5 x  4  degradeert
8. De Willige Dame 2  7  1  16 2 1 2  1 3 1 4  x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Barendr/IJ'monde 2    1677 - Maassluis 1           1692 3 - 4
ma 24 sep Erasmus 4             1633 - De Pionier 1          1847 2  - 6
di 25 sep De Willige Dame 2     1535 - Dordrecht 5           1604 3 - 4
vr 28 sep CSV 2                 1777 - HI Ambacht 1          1726 6  - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Barendr/IJ'monde 2    1714 - Erasmus 4             1633 2 - 5
ma 15 okt Maassluis 1           1773 - Dordrecht 5           1591 2 - 5
di 16 okt HI Ambacht 1          1722 - De Willige Dame 2     1545 6 - 1
do 18 okt De Pionier 1          1807 - CSV 2                 1780 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Erasmus 4             1595 - Maassluis 1           1769 3 - 4
di 13 nov De Willige Dame 2     1545 - De Pionier 1          1847 1 - 6
di 13 nov Dordrecht 5           1606 - HI Ambacht 1          1738 2  - 6
vr 16 nov CSV 2                 1794 - Barendr/IJ'monde 2    1647 5 - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 dec Barendr/IJ'monde 2    1701 - De Willige Dame 2     1506 6 - 1
ma 10 dec Erasmus 4             1595 - CSV 2                 1748 4  - 4  (*)
ma 10 dec Maassluis 1           1769 - HI Ambacht 1          1700 4 - 3
do 13 dec De Pionier 1          1847 - Dordrecht 5           1591 6  - 2

(*) Correctie uitslag (was 3-5) vanwege overtreding van artikel 33
    (invallerbepaling; T. Dulk, CSV 2)

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 05 feb De Willige Dame 2     1540 - Erasmus 4             1612 4  - 4
di 05 feb Dordrecht 5           1604 - Barendr/IJ'monde 2    1623 3  - 5
di 05 feb HI Ambacht 1          1728 - De Pionier 1          1849 2  - 6
vr 08 feb CSV 2                 1842 - Maassluis 1           1766 6  - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 04 mrt Barendr/IJ'monde 2    1660 - HI Ambacht 1          1690 4  - 4
ma 04 mrt Erasmus 4             1621 - Dordrecht 5           1600 3  - 5
ma 04 mrt Maassluis 1           1746 - De Pionier 1          1847 4 - 3
vr 08 mrt CSV 2                 1746 - De Willige Dame 2     1499 5 - 2

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 26 mrt De Willige Dame 2     1499 - Maassluis 1           1788 2  - 6
di 26 mrt Dordrecht 5           1587 - CSV 2                 1646 2 - 5
di 26 mrt HI Ambacht 1          1751 - Erasmus 4             1581 5 - 2
do 28 mrt De Pionier 1          1847 - Barendr/IJ'monde 2    1553 6  - 2

Individuele uitslagen 7e ronde