Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Klasse 2B

   Klasse 2B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Charlois Europoort 2 5  8  31  x  2  .  .  7  7˝ 7  7˝
2. Barendr/IJ'monde 1   5  8  29˝ 6  x  3  .  6˝ .  7  7
3. De Pionier 1         5  6  26˝ .  5  x  3˝ 3˝ 7  .  7˝
4. Shah Mata 2          5  6  22  .  .  4˝ x  3  2˝ 5˝ 6˝
5. Maassluis 1          5  6  18  1  1˝ 4˝ 5  x  .  6  .
6. Moerkapelle 2        5  3  14˝ ˝  .  1  5˝ .  x  3˝ 4
7. 3-Torens 1           5  2  11  1  1  .  2˝ 2  4˝ x  .
8. Onésimus 3           5  1  7˝  ˝  1  ˝  1˝ .  4  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 5e ronde

          Ronde: 1
ma 30 sep Maassluis 1           1761 - Barendr/IJ'monde 1    1873 1˝ - 6˝
di 01 okt Shah Mata 2           1678 - 3-Torens 1            1507 5˝ - 2˝
do 03 okt De Pionier 1          1866 - Onésimus 3            1540 7˝ - ˝
vr 04 okt Moerkapelle 2         1579 - Charlois Europoort 2  1924 ˝  - 7˝

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 29 okt 3-Torens 1            1561 - Moerkapelle 2         1502 4˝ - 3˝
do 31 okt De Pionier 1          1857 - Shah Mata 2           1677 3˝ - 4˝
do 31 okt Onésimus 3            1560 - Barendr/IJ'monde 1    1940 1  - 7
vr 01 nov Charlois Europoort 2  1921 - Maassluis 1           1766 7  - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 18 nov Maassluis 1           1714 - 3-Torens 1            1534 6  - 2
di 19 nov Shah Mata 2           1681 - Onésimus 3            1553 6˝ - 1˝
vr 22 nov Moerkapelle 2         1581 - De Pionier 1          1824 1  - 7
vr 22 nov Barendr/IJ'monde 1    1945 - Charlois Europoort 2  1905 6  - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 07 jan Shah Mata 2           1685 - Moerkapelle 2         1564 2˝ - 5˝
di 07 jan 3-Torens 1            1599 - Barendr/IJ'monde 1    1940 1  - 7
do 09 jan De Pionier 1          1866 - Maassluis 1           1800 3˝ - 4˝
do 09 jan Onésimus 3            1531 - Charlois Europoort 2  1800 ˝  - 7˝

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb Maassluis 1           1800 - Shah Mata 2           1672 5  - 3
vr 14 feb Moerkapelle 2         1556 - Onésimus 3            1600 4  - 4
vr 14 feb Barendr/IJ'monde 1    1940 - De Pionier 1          1857 3  - 5
vr 14 feb Charlois Europoort 2  1902 - 3-Torens 1            1599 7  - 1

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
di 10 mrt Shah Mata 2                - Barendr/IJ'monde 1            -
do 12 mrt De Pionier 1               - Charlois Europoort 2          -
do 12 mrt Onésimus 3                 - 3-Torens 1                    -
vr 13 mrt Moerkapelle 2              - Maassluis 1                   -

          Ronde: 7
ma 30 mrt Maassluis 1                - Onésimus 3                    -
di 31 mrt 3-Torens 1                 - De Pionier 1                  -
vr 03 apr Barendr/IJ'monde 1         - Moerkapelle 2                 -
vr 03 apr Charlois Europoort 2       - Shah Mata 2                   -