Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Klasse 2C

   Klasse 2C            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Onésimus 1           4  8  26  x  .  .  .  4˝ 7˝ 6  8
2. Krimpen a/d IJssel 2 4  8  23  .  x  .  5  5˝ .  5˝ 7
3. Fianchetto/HZPS 2    4  5  19˝ .  .  x  3˝ 4  6  6  .
4. Barendr/IJ'monde 2   4  4  15  .  3  4˝ x  .  2˝ 5  .
5. RSR Ivoren Toren 2   4  3  16˝ 3˝ 2˝ 4  .  x  .  .  6˝
6. Ashtapada 1          3  2  8   ˝  .  2  5˝ .  x  .  *
7. De IJssel 2          4  0  9˝  2  2˝ 2  3  .  .  x  .
8. Hoeksche Waard 2     3  0  2˝  0  1  .  .  1˝ *  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 2C (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 3e ronde

          Ronde: 1
ma 07 okt De IJssel 2           1562 - Krimpen a/d IJssel 2  1720 2˝ - 5˝
ma 07 okt Barendr/IJ'monde 2    1700 - Ashtapada 1           1518 2˝ - 5˝
do 10 okt Fianchetto/HZPS 2     1709 - RSR Ivoren Toren 2    1743 4  - 4
do 10 okt Onésimus 1            1799 - Hoeksche Waard 2      1502 8  - 0

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 04 nov De IJssel 2           1575 - Barendr/IJ'monde 2    1674 3  - 5
ma 04 nov Krimpen a/d IJssel 2  1803 - Hoeksche Waard 2      1495 7  - 1
do 07 nov Ashtapada 1           1523 - Fianchetto/HZPS 2     1705 2  - 6
vr 08 nov RSR Ivoren Toren 2    1724 - Onésimus 1            1803 3˝ - 4˝

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 25 nov Barendr/IJ'monde 2    1705 - Krimpen a/d IJssel 2  1774 3  - 5
do 28 nov Fianchetto/HZPS 2     1717 - De IJssel 2           1520 6  - 2
do 28 nov Onésimus 1            1808 - Ashtapada 1           1525 7˝ - ˝
do 28 nov Hoeksche Waard 2      1486 - RSR Ivoren Toren 2    1724 1˝ - 6˝

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 27 jan De IJssel 2           1579 - Onésimus 1            1791 2  - 6
ma 27 jan Barendr/IJ'monde 2    1579 - Fianchetto/HZPS 2     1710 4˝ - 3˝
ma 27 jan Krimpen a/d IJssel 2  1796 - RSR Ivoren Toren 2    1726 5˝ - 2˝
do 30 jan Ashtapada 1                - Hoeksche Waard 2              -

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
do 20 feb Fianchetto/HZPS 2          - Krimpen a/d IJssel 2          -
do 20 feb Onésimus 1                 - Barendr/IJ'monde 2            -
do 20 feb Hoeksche Waard 2           - De IJssel 2                   -
vr 21 feb RSR Ivoren Toren 2         - Ashtapada 1                   -

          Ronde: 6
ma 16 mrt De IJssel 2                - RSR Ivoren Toren 2            -
ma 16 mrt Barendr/IJ'monde 2         - Hoeksche Waard 2              -
ma 16 mrt Krimpen a/d IJssel 2       - Ashtapada 1                   -
do 19 mrt Fianchetto/HZPS 2          - Onésimus 1                    -

          Ronde: 7
do 16 apr Onésimus 1                 - Krimpen a/d IJssel 2          -
do 16 apr Hoeksche Waard 2           - Fianchetto/HZPS 2             -
do 16 apr Ashtapada 1                - De IJssel 2                   -
vr 17 apr RSR Ivoren Toren 2         - Barendr/IJ'monde 2            -