Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Klasse 3A

   Klasse 3A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Ridderkerk 1       5  8  25  x  .  4 .  1 4 7 7
2. Barendr/IJ'monde 3 5  8  24 .  x  1 6  .  6  5 5
3. Fianchetto/HZPS 4  5  6  24  3 6 x  2 .  .  6  5
4. WSV 2              5  6  21  .  2  5 x  5 4  4  .
5. Het Houten Paard 1 5  4  20  6 .  .  2 x  3  3  5
6. CSV 3              5  3  17 3 2  .  4  5  x  .  3
7. Sliedrecht 3       5  3  14    2 2  4  5  .  x  .
8. SOF/DZP 2          5  2  14  1  2 2 .  3  5  .  x

Statistieken per speler na de 5e ronde

          Ronde: 1
do 26 sep Sliedrecht 3          1423 - Fianchetto/HZPS 4     1548 2  - 6
do 26 sep WSV 2                 1518 - CSV 3                 1448 4  - 4
vr 27 sep Het Houten Paard 1    1580 - Ridderkerk 1          1488 6 - 1
ma 30 sep Barendr/IJ'monde 3    1404 - SOF/DZP 2             1359 5 - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 07 okt SOF/DZP 2             1378 - Het Houten Paard 1    1471 3  - 5
do 17 okt Sliedrecht 3          1366 - WSV 2                 1502 4  - 4
do 17 okt Fianchetto/HZPS 4     1548 - Ridderkerk 1          1601 3 - 4
vr 18 okt CSV 3                 1419 - Barendr/IJ'monde 3    1428 2  - 6

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 11 nov Ridderkerk 1          1547 - SOF/DZP 2             1378 7  - 1
do 14 nov WSV 2                 1620 - Fianchetto/HZPS 4     1559 5 - 2
vr 15 nov Het Houten Paard 1    1502 - CSV 3                 1418 3  - 5
ma 18 nov Barendr/IJ'monde 3    1425 - Sliedrecht 3          1396 5 - 2

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
do 12 dec Sliedrecht 3          1395 - Het Houten Paard 1    1447 5  - 3
do 12 dec WSV 2                 1599 - Barendr/IJ'monde 3    1519 2  - 6
do 12 dec Fianchetto/HZPS 4     1562 - SOF/DZP 2             1378 5 - 2
vr 13 dec CSV 3                 1410 - Ridderkerk 1          1485 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 03 feb Barendr/IJ'monde 3    1550 - Fianchetto/HZPS 4     1561 1 - 6
ma 03 feb Ridderkerk 1          1583 - Sliedrecht 3          1379 7 - 
ma 03 feb SOF/DZP 2             1378 - CSV 3                 1401 5  - 3
vr 07 feb Het Houten Paard 1    1496 - WSV 2                 1567 2 - 5

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 02 mrt Barendr/IJ'monde 3         - Het Houten Paard 1            -
do 05 mrt Sliedrecht 3               - SOF/DZP 2                     -
do 05 mrt WSV 2                      - Ridderkerk 1                  -
do 05 mrt Fianchetto/HZPS 4          - CSV 3                         -

          Ronde: 7
ma 16 mrt SOF/DZP 2                  - WSV 2                         -
vr 27 mrt Het Houten Paard 1         - Fianchetto/HZPS 4             -
vr 27 mrt CSV 3                      - Sliedrecht 3                  -
ma 30 mrt Ridderkerk 1               - Barendr/IJ'monde 3            -