Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2019/2020: Klasse 3B

   Klasse 3B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. RSR Ivoren Toren 3   4  6  18 x  5 .  .  .  4 3 5
2. Dordrecht 5          4  6  17 2 x  5  5  .  5  .  .
3. Spijkenisse 3        4  4  17  .  3  x  2 6  .  5 .
4. HI Ambacht 2         4  4  17  .  3  5 x  3  .  .  5
5. PASCAL 2             4  4  17  .  .  2  5  x  3 .  6
6. Fianchetto/HZPS 3    4  4  16 3 3  .  .  4 x  5 .
7. Krimpen a/d IJssel 3 4  2  13  4 .  2 .  .  2 x  3
8. De Willige Dame 2    4  2  11 3  .  .  2 1 .  4 x

Statistieken per speler na de 4e ronde

          Ronde: 1
ma 30 sep Fianchetto/HZPS 3     1510 - RSR Ivoren Toren 3    1210 3 - 4
di 01 okt PASCAL 2              1488 - De Willige Dame 2     1398 6 - 1
di 01 okt HI Ambacht 2          1488 - Dordrecht 5           1437 3  - 5
vr 04 okt Spijkenisse 3         1375 - Krimpen a/d IJssel 3  1370 5 - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 28 okt Krimpen a/d IJssel 3  1428 - Fianchetto/HZPS 3     1585 2 - 5
di 29 okt PASCAL 2              1488 - HI Ambacht 2          1488 5  - 3
di 29 okt Dordrecht 5           1437 - Spijkenisse 3         1373 5  - 3
di 29 okt De Willige Dame 2     1365 - RSR Ivoren Toren 3    1368 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 18 nov Fianchetto/HZPS 3     1510 - Dordrecht 5           1441 3  - 5
di 19 nov HI Ambacht 2          1477 - De Willige Dame 2     1377 5 - 2
vr 22 nov Spijkenisse 3         1369 - PASCAL 2              1353 6  - 2
vr 22 nov RSR Ivoren Toren 3    1300 - Krimpen a/d IJssel 3  1375 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 07 jan PASCAL 2              1488 - Fianchetto/HZPS 3     1507 3 - 4
di 07 jan HI Ambacht 2          1520 - Spijkenisse 3         1409 5 - 2
di 07 jan Dordrecht 5           1483 - RSR Ivoren Toren 3    1359 2 - 5
di 07 jan De Willige Dame 2     1386 - Krimpen a/d IJssel 3  1408 4 - 3

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
vr 14 feb Spijkenisse 3              - De Willige Dame 2             -
vr 14 feb RSR Ivoren Toren 3         - PASCAL 2                      -
ma 17 feb Fianchetto/HZPS 3          - HI Ambacht 2                  -
ma 17 feb Krimpen a/d IJssel 3       - Dordrecht 5                   -

          Ronde: 6
di 10 mrt PASCAL 2                   - Krimpen a/d IJssel 3          -
di 10 mrt HI Ambacht 2               - RSR Ivoren Toren 3            -
di 10 mrt De Willige Dame 2          - Dordrecht 5                   -
vr 13 mrt Spijkenisse 3              - Fianchetto/HZPS 3             -

          Ronde: 7
ma 30 mrt Fianchetto/HZPS 3          - De Willige Dame 2             -
ma 30 mrt Krimpen a/d IJssel 3       - HI Ambacht 2                  -
di 31 mrt Dordrecht 5                - PASCAL 2                      -
vr 03 apr RSR Ivoren Toren 3         - Spijkenisse 3                 -