Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 3C

   Klasse 3C         N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Moerkapelle 2     7  14 37  x  5 5 4 5 6  4 5 Kampioen
2. De IJssel 2       7  11 33  2 x  4 4  5 5  6  5 Promotie
3. Overschie 3       7  9  32 2 3 x  4 4  6  7 4
4. Messemaker 1847 2 7  9  30 3 4  3 x  4 4 5  5
5. SOF/DZP 2         7  5  26 2 2 4  3 x  5 3 5
6. HI Ambacht 2      7  3  23 2  3  2  3 2 x  4  6
7. Sliedrecht 4      7  3  19 3 2    3  4 4  x  2  degradeert
8. CSV 4             7  2  21 2 2 3 2 3  1 6  x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Messemaker 1847 2 1558 - CSV 4             1327 5 - 2
ma 08 okt SOF/DZP 2         1567 - De IJssel 2       1665 2 - 5
di 09 okt HI Ambacht 2      1504 - Moerkapelle 2     1589 2  - 6
do 11 okt Sliedrecht 4      1155 - Overschie 3       1478   - 7

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov Messemaker 1847 2 1558 - HI Ambacht 2      1507 4 - 3
ma 05 nov De IJssel 2       1564 - Sliedrecht 4      1418 6  - 2
vr 09 nov Moerkapelle 2     1546 - SOF/DZP 2         1572 5 - 2
vr 09 nov CSV 4             1380 - Overschie 3       1482 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 26 nov SOF/DZP 2         1587 - Messemaker 1847 2 1521 3 - 4
di 27 nov HI Ambacht 2      1529 - CSV 4             1334 6 - 1
do 29 nov Sliedrecht 4      1412 - Moerkapelle 2     1480 3 - 4
vr 30 nov Overschie 3       1478 - De IJssel 2       1584 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 jan Messemaker 1847 2 1581 - Sliedrecht 4      1374 5  - 3
di 29 jan HI Ambacht 2      1493 - SOF/DZP 2         1587 2 - 5
vr 01 feb Moerkapelle 2     1554 - Overschie 3       1461 5 - 2
vr 01 feb CSV 4             1382 - De IJssel 2       1601 2 - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 18 feb SOF/DZP 2         1585 - CSV 4             1356 5  - 3
ma 18 feb De IJssel 2       1632 - Moerkapelle 2     1649 2 - 5
do 21 feb Sliedrecht 4      1199 - HI Ambacht 2      1535 4  - 4
vr 22 feb Overschie 3       1532 - Messemaker 1847 2 1554 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 mrt Messemaker 1847 2 1564 - De IJssel 2       1630 4  - 4
ma 18 mrt SOF/DZP 2         1587 - Sliedrecht 4      1486 3 - 4
di 19 mrt HI Ambacht 2      1493 - Overschie 3       1542 2  - 6
vr 22 mrt CSV 4             1312 - Moerkapelle 2     1592 2 - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 08 apr De IJssel 2       1614 - HI Ambacht 2      1435 5  - 3
do 11 apr Sliedrecht 4      1290 - CSV 4             1380 2  - 6
vr 12 apr Overschie 3       1478 - SOF/DZP 2         1574 4  - 4
vr 12 apr Moerkapelle 2     1559 - Messemaker 1847 2 1558 4 - 3

Individuele uitslagen 7e ronde